Garanti Teslimat ve İade

Garanti
 
Sporkariyerim.com.tr sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara söz konusudur. Kurumsal Üye olan herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
İade
 
Sporkariyerim.com.tr , kullanıcının/müşterinin Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Sporkariyerim.com.tr tarafından alınmış ücretler iade edilmez.
Kullanıcı Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile iletişim sayfasında yer alan numaralara bildirmelidir.
Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir. Pasif veya Aktif ilan olarak üyeliği müşterinin isteğine göre devam eder.
 
İptal
Sporkariyerim.com.tr , firmanın üyeliğini gizlilik ve üyelik koşulları ve üyelik şartlarına istinaden tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halindeSporkariyerim.com.tr tarafından alınmış ücretler iade edilmez.İŞKUR


Spor Kariyerim Şenol Güneş; Türkiye İş Kurumu’nun 7.07.2020 tarih tarih ve 663 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi : 0216 418 34 55-57