İlan Yayınlama Koşulları

Sporkariyerim.com.tr 

Kurumsal Üyelik Koşulları

Sporkariyerim.com.tr  tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Sporkariyerim.com.tr  ‘e, Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Sporkariyerim.com.tr ‘e Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Sporkariyerim.com.tr  , vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Sporkariyerim.com.tr 

işveren değildir, sadece aday ile işveren arasında aracılık yapmaktadır.

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden şirketler, Sporkariyerim.com.tr  müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır. Üyelik esnasında cep telefonu ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir. Şirketler iş ilanı yayınlama, aday havuzundan arama yapma ve diğer özellikleri ürün satın alarak kullanabilirler. Bu ürünlerin ve diğer tüm ürünlerin fiyatlarını Sporkariyerim.com.tr  belirler ve fiyatlarda bilgi vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir. Sporkariyerim.com.tr  iş ilanı yayınlama, aday havuzundan arama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklerde görünen veya görünmeyen kısıtlamalar, limitler uygulayabilir. Sistem kullanımı ile ilgili dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık çeşitli sınırlandırmalar getirebilir. Bu limitler Sporkariyerim.com.tr  tarafından belirlenir ve bilgi vermeden değişiklik yapabilir, şirketlere özel farklı limitler uygulanabilir. Şirketler sadece eleman arama amacı ile sistemi kullanabilir. Eleman arama dışında kullanıldığı tesbit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Oluşan/oluşabilecek tüm zararlar üye şirket tarafından karşılanır.

İş İlanları

Sporkariyerim.com.tr 

üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Sporkariyerim.com.tr 

firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.

·       Sporkariyerim.com.tr  ilk defa üye olan firmalarımıza 1 adet ücretsiz ilan hakkı tanımlanır. Ücretsiz ilan hakları 30 gün içinde kullanılmadır.

·       Ücretsiz/Standart üyeliklerde, üyelik tarihinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra başlamak üzere her yıl 1 adet ücretsiz ilan hakkı verilir. Yılda bir verilen ücretsiz ilan hakları üye olunan tarihin üzerine 1 yıl koyularak hesaplanır. Takvim yılına göre hesaplanmaz.

·       İlk üyelikte 1 adet ücretsiz ilan hakkı verilen firmaların yıllık ücretsiz ilan hakkı, üyelik tarihinden 1 yıl sonra yüklenir. İlk yıl +1 ilan hakkı verilmez, sadece ilk üyelikte 1 adet ücretsiz ilan hakkı verilir.

·       Ücretsiz üyelik paketlerinde limitler dahilinde ilan ekleyebilirsiniz.

·       Ücretli üyelik paketlerinden eklenen ilanlar en fazla 30 gün yayında kalır..

·       İlk üyelikte verilen ücretsiz ilan hakları sadece bir kez tanımlanır. Bir kişinin birden fazla firması var ise tekrar tanımlanmaz.

·       İlanlara gelen başvurular ücretli üyeliklerde, üyelik süresince incelenebilir.

·       Ücretsiz / standart üyeliklerde yayınlanan ilanlara gelen başvurular ilan yayın süresinin bitişinden itibaren 15 gün boyunca incelenebilir.

·       İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.

·       İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların ilan yayınlayabilmesi için İşkur izinli özel istihdam bürosu olması gerekmektedir. Üyelik esnasında izin numarası belirtilmelidir ve eklenen ilanlarda İşkur izin tarihi ve numarasını yazılması gerekmektedir.

·       Yurtdışı için eklenen ilanlarda İşkur'dan izin alınmalıdır ve ilan metninde izin numarası ve tarihi belirtilmelidir.

·       Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.

·       İlanlarda pozisyon adı ve işin tanımı detaylı olarak yazılmalıdır.

·       Sadece eleman alım ilanları yayınlanabilir. Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmemektedir.

·       Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.

·       Reklam amaçlı ilan eklenemez. Bu tür ilanlar kabul edilmez.

·       Sitemize eklenen ilanlar kontrol edildikten sonra yayınlanır. Eklenen ilanların yayınlanma garantisi yoktur. İlanlar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir. Yayınlanan ilanlar istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.

·       Sitede yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

·       İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yer alan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.

·       Sporkariyerim.com.tr ‘nin eklenen her ilanın yayınlama zorunluluğu yoktur. Uygun görmediği ilanları yayınlamayabilir.

·       İlan eklemek için gerekli olan üyelik esnasında sabit telefon yazılması zorunludur. Sabit telefon yazılmayan firma üyelikleri kabul edilmemektedir.

·       Sporkariyerim.com.tr  gerekli gördüğü durumlarda firma bilgilerinde ve/veya ilan bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir.

·       Aynı firma için birden fazla üyelik oluşturulmaya çalışılmamalıdır. Bu durum mevcut tüm üyeliklerinizin iptaline neden olabilir. Daha önceden oluşturulmuş üyelik var ise lütfen bizimle iletişime geçilmelidir.

·       Sporkariyerim.com.tr  firma veya adaylar tarafından gelen şikayetleri dilediği şekilde ve zamanda değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Aday veya firmanın üyeliğini iptal edebilir. İlgili taraflara bilgi verme zorunluluğu bulunmaz.

·       Sporkariyerim.com.tr  firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.

·       İnternetten milyarlar kazanın, kendi işinizin patronu olun ,vb. tarzda ilanlar kabul edilmemektedir.

·       Devre mülk Satış, Kiralama, vb. şekilde çalışan firmalar ve ilanlar kabul edilmez.

·       Sadece antrenör, eğitmen, spor yöneticisi, beden eğitimi öğretmeni, kişisel antrenör gibi spor sektörüne ait ilanlar yayınlanır.(Temizlik ,Tamir Onarım gibi ilanlar eklenemez)

Diğer Sitelere Yönlendirilme (Link)

Sporkariyerim.com.tr  reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. Sporkariyerim.com.tr 

bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Arkadaşıma Gönder

İş arayan üyeler, site üzerinde beğendikleri haber, yazı ya da iş ilanlarını Arkadaşıma Gönder fonksiyonu sayesinde e-posta aracılığıyla başka kişilerle paylaşabilmektedir. Bu işlem sırasında, üyenin belirttiği e-posta adresi , Sporkariyerim.com.tr  tarafından, site ile ilgili haber , duyuru, aktiviteleri paylaşmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

Sporkariyerim.com.tr  üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı

Sporkariyerim.com.tr ‘de yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Sporkariyerim.com.tr’den izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak Sporkariyerim.com.tr   üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye'nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Sporkariyerim.com.tr  sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda Sporkariyerim.com.tr  bilgilendirilmelidir. Sporkariyerim.com.tr ‘nin belirlediği güvenlik ' gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde Sporkariyerim.com.tr  sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde "Destek' bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.

Sporkariyerim.com.tr  Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Sporkariyerim.com.tr ‘eye Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri'nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri'nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.

Sporkariyerim.com.tr  , Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir

 

 

 
İŞKUR


Spor Kariyerim Şenol Güneş; Türkiye İş Kurumu’nun 7.07.2020 tarih tarih ve 663 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi : 0216 418 34 55-57