Sıkça Sorulan Sorular

En Çok  Sorulan Sorular

 

Şifremi – Kullanıcı Adımı unuttum ne yapmalıyım?

Sporkariyerim.com.tr’ye  üye olduktan sonra şifrenizi unutmanız durumunda sitemiz içerisinde bulunan “Şifremi unuttum” butonunu tıklayarak, daha önce kayıtlı e-posta adresinizi yazıp mailinize gelen şifreyi kullanıcı adı ile birlikte girerek yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

 

Özgeçmişimi nasıl güncelleyebilirim ve görüntüleyebilirim?

Sporkariyerim.com.tr’  sitemizde oluşturmuş olduğunuz özgeçmişinizi güncellemek için aday sayfanızda bulunan özgeçmiş güncelle butonunu tıklayarak düzeltebilir ya da yeni eklemek istediğiniz bilgileri yeniden girerek kaydedebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizin altında bulunan özgeçmiş butonunu tıklayarak oluşturduğunuz özgeçmişlerinize ulaşabilirsiniz.

 

Aktivasyon kodu gönderilmedi, ne yapabilirim?

Aktivasyon kodu kısmında bulunan, tekrar gönder butonuna tıklayarak yeniden gönderim sağlayabilirsiniz. Eğer tekrardan aynı sorunla karşılaşırsanız, çağrı merkezimize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

 

Başvurduğum ilanları nereden görebilirim?

Sporkariyerim.com.tr   aday sayfanızda bulunan başvuru işlemleri içerisinde bulunan tüm ilanları tıklayarak bugüne kadar başvurmuş olduğunuz ilanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önce Sporkariyerim.com.tr aday sayfanızdan başvurulan ilanlardan hangilerinin halen aktif olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

 

İlanın aktif olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Aday panelinizde iken "Başvuru İşlemleri" sekmesinde "Tüm Başvurularım"  tıklayarak bütün başvuru yaptığınız ilanlar sayfanıza gelecektir.

 

Kurumsal Üyelik ücretlimidir ?

Ücretsiz kurumsal üyemiz olabilirsiniz.İlan paketleri ücretlidir.

Bireysel Üyelik ücretlimidir ?

Hayır adaylar için ücretsizdir.

İlanımı öne çıkarmak için ne yapmalıyım ?

İlanınızın öne çıkması hızlı şekilde aradığınız elemanı bulmak için ilan paketlerinden almalısınız detaylı bilgi iletişimden bize ulaşabilirsiniz.

 Paket İçeriklerini Nasıl Görebilirim ?

Kurumsal giriş yaparak Hemen İlan Satın Al bölümünden paket içeriklerini görebilirsiniz.

Bireysel Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum ?

Bireysel giriş yaparak iletişim bölümünden bize talebinizi iletebilirsiniz.

Tüm sorulanız için İletişim Bölümünden bize iletebilirsiniz..

 

 

 

 
İŞKUR


Spor Kariyerim Şenol Güneş; Türkiye İş Kurumu’nun 7.07.2020 tarih tarih ve 663 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi : 0216 418 34 55-57