• Mat Sports Club
 • İstanbul

Pilates Eğitmeni - Kişisel Koç (Ref: 122181332) / Tam Zamanlı

Tarih: 16.08.2017 Başvur
 • İş ilanına başvuru yapmak için, bireysel kullanıcı panelinden özgeçmiş oluşturarak başvuru yapabilir yada ilan detayında bulunan işveren iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 • Şehir - Semt:
  İstanbul - Kağıthane
 • İş Tanımı:

  Tesisimizde görevlendirilmek üzere Kadın Reformer Pilates eğitmeni aranmaktadır.

 • Aranılan Nitelikler:

  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda öğrenimine devam eden yada mezun,

  Cimnastik Federasyonundan alınmış Pilates antrenörlük sertifikasına sahip

  Üyenin detaylı analizini yapabilen ( *postür )

  Bel fıtığı ve boyun fıtığı çeşitli eklem problemi olan kişilerle birebir çalışmış.

  Reformer Pilates sistemine  hakim

  İletişim becerisi kuvvetli

  Kadın Takım arkdaşları arıyoruz 

 • Pozisyon:
  Aletli Pilates Eğitmeni
 • Pozisyon Tipi:
  Tam Zamanlı
 • Cinsiyet:
  Bayan
 • Firma Hakkında:
  Metabolik Antrenman Teknikleri Spor Kulübü Metabolik Antrenman Teknikleri Spor kulübü, uzun yıllara dayanan bir tecrübenin oluşumudur. Spor akademisi bazında olan Mat sports; bilgi bankası, araştırma geliştirme merkezi, fonksiyonel antrenman alanı ve tam bir teşhis kuruluşudur. Senelerin getirdiği bu deneyim, sporun bu bilimlerinin bir araya getirilerek sentezlenmiş halidir. Tamamen bunlar üzerinden bir yol belirleyerek, üyelerimizin hedeflerini saptamak, hedefe giden haritayı çizmek ve sonuca ulaşana kadar onlarla birlikte çalışmak bizim en büyük görevimizdir. Sporu, kendi bilimleriyle harmanlayarak, üyelerimize aktarıyor, tamamen bu çerçevede kendimize özgü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. MAT ın altın kuralları: Bilimsel veriler ve AR-GE Fiziksel aktiviteyi maksimum düzeye çıkaracak yenilikçi antrenman metotlarımızı bellirli periyotlar halinde günlük çalışmalarla destekleyerek üyelerimizin en sağlıklı ve dinç versiyonunu ortaya çıkarıyoruz. MAT Sports Club ın üzerinde yaptığımız geliştirme çalışmaları ile bilim bilinci kapsamında spor yapmanın insan vücudu üzerindeki etkisini üyelerimize birebir gösteriyoruz. Modern ve bilimsel bir tezin ürünü olan antrenman metotlarımızla, üyelerimizin hayat kalitesini en yüksek seviyeye sabitlemek için tekniklerimiz üzerinde her geçen gün geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Sporun insan sağlığı üzerindeki etkilerini kendi bilgi birikimimiz ve deneyimimiz çerçevesinde en kanıtlayıcı nitelikte üyelerimize aktarıyor, işletmemize özgü kalite anlayışımız ile spor yapmaya farklı bir yaklaşım getiriyoruz.
-İŞKUR


Spor Kariyerim Şenol Güneş; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 663 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi : 0216 418 34 55-57