Brand and Sport Summit - 06.10.2017

Markalar ve Sporun İlk Büyük Buluşması

 

Spor endüstrisinin devleri ve iletişim dünyasının spor konusundaki en başarılı ve aktif yöneticileri Brand and Sport Summit'te bir araya geliyor.

 

Spor odaklı pazarlama iletişiminin evrensel düzeyde daha iyi anlaşılmasını hedefleyen Sportsnet Group, iletişim dünyasının en önemli yayın ve kurumlarından Mediacat ile birlikte, ülkemizin en büyük marka-spor buluşmasını gerçekleştiriyor.

 

Sporun markalara yarattığı büyük iletişim fırsatlarını, dünyanın ve Türkiye'nin en önemli markalarının spor iletişimindeki en başarılı örneklerini, Brand & Sport Summit 2017'de bulacaksınız. Türkiye'nin en büyük reklam etkinliği Brand Week'in son günü 10 Kasım Cuma 2017'de spora doyacaksınız. Zorlu Performans Sanatları Merkezinin ana salonunda tüm dünyadan uzmanlar, spor dünyasının yıldız isimleri, spor endüstirisinin en önemli aktörleri sizlerle buluşacak.

 

Brand and Sport Summit'te sporun yeni teknolojilerin gelişmesiyle birlikte etki alanını nasıl arttırdığını, içeriği ve izlenme değeri günden güne artan bu platformu en iyi kullanan kurumların sırlarını, sporun yıldızlarının markalarını nasıl oluşturduğunu ve yönettiğini, yayın dünyasında sporun yarattığı eşsiz erişim ve algı gücünün nasıl kullanıldığını konunun uzmanları aktaracak.

 

Şampiyonlar Ligi markasını yaratan ve 20 yılı aşkın bir süredir başarıyla yöneten T.E.A.M. Marketing'in CEO'su Jamie Graham bizlerle olacak. Dünya basketbolunun yönetim kurumu FIBA'nın nasıl pazarlandığını en etkili isim Frank Leenders'tan dinleyeceksiniz. Ülkemiz spor iletişiminin başarılı kampanyalarından biri olan  12 Dev Adam'ı kampanyanın yaratıcısı, Alamet-i Farika ajans başkanı Serdar Erener anlatacak. Beşiktaş tarihinin unutulmaz üçlüsü Metin, Ali, Feyyaz’ ın marka olma hikayelerini anlatacakları  Brand & Sport Summit’ de spor ve iletişim dünyasından daha birçok ünlü ve etkili isim sizlerle olacak.

 

Öğrenci :50 TL

 
İŞKUR


Spor Kariyerim Şenol Güneş; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 663 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi : 0216 418 34 55-57