Bayan Fitness Eğitmeni (Ref: 226181392) / Tam Zamanlı

Tarih: 11.09.2017 Başvur
 • İş ilanına başvuru yapmak için, bireysel kullanıcı panelinden özgeçmiş oluşturarak başvuru yapabilir yada ilan detayında bulunan işveren iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 • Şehir - Semt:
  İstanbul - Bakırköy
 • İş Tanımı:

  Kadınlara özel spor merkezimizde full time çalışacak, işini severek yapacak takım arkadaşı aramaktayız.

 • Aranılan Nitelikler:

  08:00-17:00 saat aralığında çalışabilecek,

  Beden Eğitimi ve Spor  Yüksek Okulu mezunu,

  Atletik görünümlü,

  Güler yüzlü ve üye ihtiyaçları konusunda duyarlı,

  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,

  Spor sektöründe kariyer hedefi olan,

  İletişim becerileri kuvvetli,

  İkna kabiliyeti yüksek,

  Sorumluluk sahibi,

  İşini severek yapacak,

  İşe başlamak için süre sıkıntısı olmayan,

  Tercihen tecrübeli bayan takım arkadaşı aramaktayız.

   

 • Pozisyon:
  Bayan Spor Eğitmeni
 • Pozisyon Tipi:
  Tam Zamanlı
 • Cinsiyet:
  Kadın
 • Firma Hakkında:
  b-fit, sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir egzersiz sistemidir.b-fit istasyon çalışmaları kendi itme - çekme gücünüzle çalışan hidrolik ekipmanlar ve üzerinde kardiyo yapılan platformlardan oluşur. Daha önce hiç spor yapmamış kadınları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiren bu çalışma, hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar. b-fit sistemi interval egzersize dayanır. İnterval antrenman vücudu durdurmadan farklı sürelerde farklı kaslara yüklenmeler veren bir egzersiz çeşididir. Nabzın inişli çıkışlı bir ivmelenme izlediği bu sistemde ideal nabız aralığına ulaşılarak yağ yakımı konusunda başarılı sonuçlar elde edilir. 9 adet kendi itme ve çekme gücü ile çalışan hidrolik fitness ekipmanları ile vücudun temel kasları çalıştırılarak kuvvet kazanımı sağlanırken 9 adet ara istasyonda nabzı yükselten kardiyo egzersizler yapılır. 30 saniyelik sürelerde değişen istasyonlar arasında yapılan egzersiz programı ile hem kuvvette artış hem de kardiyovasküler sistemde güçlenme meydana gelir. Böylece minimum zamanda maksimum sonuç alınır.
-İŞKUR


Spor Kariyerim Şenol Güneş; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 663 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi : 0216 418 34 55-57